:  
پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395 00:00

چگونه جذاب تر باشیم؟

چگونه جذاب تر باشیم؟

چگونه جذاب تر باشیم؟

 

برای اینکه جذاب تر باشید، شما نیاز دارید که یک فرد واقعی باشید! جذابیت همیشه در درون چشمان شما قرار دارد. اول از همه و مهمتر از همه این است که ببینید چه احساسی در مورد خودتان دارید.

چگونه جذاب تر باشیم

مراحل

1   اجازه ندهید قضاوت دیگران شخصیت شما را تعیین کند. بیشتر مردم در مورد بقیه افراد قضاوت های غلطی ارائه می دهند (شاید به این دلیل که آنها اهمیتی برایشان ندارند)، در این مورد بهتر است اول از همه به قضاوت خودتان و سپس نزدیکان و عزیزانتان توجه کنید.
 
2   مادی گرا نباشید! جذاب بودن یک کالای قابل عرضه در بازار است البته اگر قرار باشد در بازار خودتان را عرضه کنید! خودتان را جذاب کنید. با یا بدون لباس، ماشین و جواهرات گران قیمت جذاب باشید.
 
3   صدای بقیه را در مغزتان خاموش کنید. اجازه ندهید در راهی بیافتید که بقیه برای شما آماده کرده اند! مسیری را بروید که آن شخص خاص دوست دارد برود! خودتان!
 
4   مرتب و تمیز باشید. هرکسی خوب به نظر می رسد، قطعاً بسیار تمیز و مرتب است. منظور پوشیدن لباس های گران قیمت نیست بلکه پوشیدن لباس های تمیز و شسته است.
 
5   به خوبی رفتار کنید و صادق و مودب باشید. انسان های جذاب همیشه به دلیل این خصوصیات جذاب اند! چون در طولانی مدت قابل اعتمادند.
 برای جذاب بودن خودتان باشید و به حقوق بقیه احترام بگذارید. وقتی خودتان باشید، برای هرکسی بخشی از وجود شما جذاب خواهد بود.منبع: gyrusclinic.com

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1105
6/10 (تعداد آرا 9 نفر )
Share  

 


تبلیغ
نکته روز
افراد موفق بر راه حل ها تمرکز می کنند اما افراد متوسط به فردی که مشکل را ایجاد کرده است فکر می کنند. «برایان تریسی»
تبلیغ
مطالب محبوب
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

تبلیغ

 
تبلیغ