:  
چهارشنبه 6 اسفند 1393 00:00

چگونه یک آیفون را دوباره نصب کنیم؟

چگونه یک آیفون را دوباره نصب کنیم؟ چگونه یک آیفون را دوباره نصب کنیم؟


 
یک دستگاه آیفون هم مانند تمام کامپیوترها گاهی نیاز به نصب مجدد دارد. می توان این کار را با سافت ریست (راه اندازی مجدد نرم افزاری) انجام داد. این عمل باعث پاک شدن آهنگ ها، برنامه ها، شماره تلفن ها و هرآنچه در آیفون شما ذخیره شده است، نمی شود. این کار در واقع فقط باعث راه اندازی مجدد گوشی می شود  اما نه از روش های معمول خاموش و روشن کردن.
روش دیگری برای ریست کامل وجود دارد بنام «هارد ریست» (راه اندازی مجدد سخت افزاری) که باعث پاک شدن همه چیز و برگرداندن آیفون شما به حالت اولیه و تنظیمات کارخانه می شود.
هر دو روش در زیر توضیح داده می شوند.
 روش 1 از 2: سافت ریست (راه اندازی مجدد نرم افزاری)

 چگونه یک آیفون را دوباره نصب کنیم؟
1   دکمه صفحه ی اصلی (دکمه دایره ای شکل زیر صفحه نمایش) و دکمه قفل باز کننده (درقسمت بالای آیفون) را همزمان فشار داده و نگه دارید.تا زمانی که آیفون خاموش شده و شروع به ری استارت شدن کند
2   تا زمانی که آیفون خاموش شده و شروع به ری استارت شدن کند، هر دو دکمه را نگه دارید. ممکن است 20 تا 30 ثانیه طول بکشد.
  • اگر دستگاه آیفون شما آسیب جدی و قابل توجهی ندیده باشد، پیشنهاد می شود دستگاه را خاموش کنید. اگر از این گزینه استفاده کردید، فراموش نکنید که پس از خاموش شدن، دستگاه را روشن کنید. همچنین می توان از این کار (خاموش کردن) صرفه نظر کرده و ادامه مراحل را در زیر دنبال کنید.وقتی لوگوی نقرهای اپل را مشاهده کردید یعنی بازیابی نرم افزاری را با موفقیت انجام داده اید
3   وقتی لوگوی نقرهای اپل را مشاهده کردید یعنی بازیابی نرم افزاری را با موفقیت انجام داده اید.لود شدن لوگوی اپل تا نمایش دادن صفحه ی اصلی کمی طول می کشد
4   لود شدن لوگوی اپل تا نمایش دادن صفحه ی اصلی کمی طول می کشد، نگران نشوید. این امر عادی می باشد.روش 2 از 2: هارد ریست (راه اندازی مجدد سخت افزاری)

 به تنظیمات  آیفون بروید
1   به تنظیمات بروید.عمومی را انتخاب کنید
2   «عمومی» (general) را انتخاب کنید.به پایین گزنه ها بروید و راه اندازی مجدد را بزنید
3   به پایین گزینه ها بروید و «راه اندازی مجدد» (reset) را انتخاب کنید. در اینجا گزینه های مختلفی خواهید داشت که گزینه های اصلی از این قبیل اند:

  • راه اندازی مجدد همه تنظیمات

  • راه اندازی مجدد تنظیمات شبکه

  • پاک کردن همه چیز و همه تنظیمات

  •   انتخاب این گزینه (پاک کردن همه چیز و همه تنظیمات) به منزله راه اندازی مجدد سخت افزاری می باشد. پس از انتخاب، تلفن شما رمز عبور را درخواست می کند و پس از آن درخواست، تایید می کند.

 
 
 
 منبع: wikihow.com
 

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2589
4/10 (تعداد آرا 3 نفر )
Share  

 


تبلیغ
نکته روز
افراد موفق بر راه حل ها تمرکز می کنند اما افراد متوسط به فردی که مشکل را ایجاد کرده است فکر می کنند. «برایان تریسی»
تبلیغ
مطالب محبوب
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

تبلیغ

 
تبلیغ