:  
جمعه 10 ارديبهشت 1395 00:00

چگونه بدنمان را قبول کنیم؟

چگونه بدنمان را قبول کنیم؟ چگونه بدنمان را قبول کنیم؟داشتن اعتماد به نفس مهم است و پذیرش بدن خود، یک گام نزدیک برای دستیابی به اعتماد به نفس است، با این حال، بسیار سخت است تا به این مرحله برسیم.
گاهی بعضی افراد سعی می کنند تا خودشان را مانند هنرپیشه ها و کسانی که در سینما هستند، در بیاورند. به عنوان مثال، خودشان را لاغر کنند، لباس های گران قیمت بپوشند و …
متوجه زیبایی های خود شوید و به خود ایمان داشته باشید.  در این خصوص، بهتر است چگونه زیر را دنبال کنید:
 


مراحل

1   خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. نه تنها به افراد مشهور و معروف نباید فکر کنید بلکه در مورد چگونگی دختر همسایه که به چه صورت است و لوازم پر زرق و برقی دارد هم نباید فکر کنید. اینجا این نکته وجود دارد که هر فردی متفاوت است حتی دوقلوهای یکسان، مانند دولامپی که هر دو دارای معایب و مزایایی هستند و هر دو روشنایی می دهند اما با کیفیت های متفاوت.
 2   به خودتان و به چیزی که هستید، افتخار کنید و خودتان را دوست داشته باشید. اجازه ندهید مسائلی مانند اندام و برجستگی های بدنتان شما را از خوشحال بودن باز دارند و این واقعا اشتباه است. شما باید از خودتان مراقبت کنید. اگر شما پر از زرق و برق باشید اما خوب نباشید، چه کسی به این موضوع اهمیت می دهد؟ پس بیشتر مراقب خودتان باشید و یاد بگیرید که چطور خودتان را بیشتر دوست داشته باشید.
 3   به تمام نکات مثبت و چیزهای زیبایی که دارید، توجه کنید. شخصیت خود را فراموش نکنید، توانایی ها و مهارت هایتان را مورد توجه قرار دهید، وقتی دوستتان با شما در مورد مسئله ای مشورت می کند، شاید شما یک  شنونده خوبی باشید و یا شاید شما می توانید خنده را بر روی لب های افراد دیگر بیاورید.منبع: wikihow.com

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2016
3.5/10 (تعداد آرا 4 نفر )
Share  

 


تبلیغ
نکته روز
افراد موفق بر راه حل ها تمرکز می کنند اما افراد متوسط به فردی که مشکل را ایجاد کرده است فکر می کنند. «برایان تریسی»
تبلیغ
مطالب محبوب
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

تبلیغ

 
تبلیغ