:  
دوشنبه 10 فروردين 1394 00:00

چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟

چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟ چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟خواه فضای خالی نیاز داشته باشید یا اینکه تنها از یک آهنگ یا خواننده خسته شده باشید، زمانی پیش می آید که می خواهید بعضی از آهنگ ها را از روی آیفون خود حذف کنید. بسته به ورژن iOS تان، می توانید یک تک آهنگ، آلبوم یا کل مجموعه آهنگ ها را حذف کنید. اگر در حذف آهنگ ها از روی آیفون خود مشکل دارید، می توانید از iTunes برای همگام سازی مجدد استفاده کنید و آهنگ هایی را که دوست ندارید، حذف کنید.
روش 1 از 3: آهنگ ها، آلبوم ها و خواننده ها را از روی iOS 8 حذف کنید.

چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
1   iTunes Match را خاموش کنید. اگر همانند اغلب افراد، تاکنون iTunes Match را روشن نکرده اید، می توانید از این مرحله رد شوید. iTunes Match خدمات پرداختی برای آهنگ های شماست و می تواند در اینکه آهنگ حقیقتاً در دستگاه ذخیره شده است یا خیر، ایجاد مشکل نماید.

 • Setting را بزنید ← iTunes & App StoresiTunes Match . مطمئن شوید که این گزینه خاموش است.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
2   موزیک های دانلود نشده تان را مخفی کنید. به setting app بازگردید و گزینه Music»» را انتخاب کنید.«show all Music» را خاموش کنید. این باعث می شود که آهنگ هایی که بر روی گوشی شما دانلود نشده اند، پنهان شوند اما ارتباطشان با iCloud شما حفظ شود. پنهان کردن این آهنگ ها، حذف موزیک ها را از روی وسیله تان آسان تر می کند
 • برای احتیاط، ممکن است بخواهید تا  Home Sharing را خاموش کنید یا از سیستم خارج کنید چون باعث مشکلاتی برای برخی از افراد در زمان حدف کردن آهنگ می شود.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
3   Music app را باز کنید. بر عکس iOS 7 که فقط اجازه حذف تک تک آهنگ ها را می داد، در iOS 8 شما می توانید از ابزار Music app برای حذف چندین آهنگ، آلبوم و خواننده استفاده کنید.
چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
4   یک آهنگ را حذف کنید. برای حذف یک تک آهنگ، به Music app بروید. از راست به چپ بر روی آهنگ مورد نظر بکشید تا دکمه «Delete» نمایان شود. بر روی دکمه بزنید تا آهنگ مورد نظرتان حذف شود.

 • شما نمی توانید آهنگ هایی را که روی iCloud قرار دارند اما دانلودی نیستند را حذف کنید. این آهنگ ها با یک آیکون کوچک iCloud در سمت راستشان مشخص می شوند. لازم است این ها را با خاموش کردن «Show all music» در قسمت «Music» در بخش تنظیماتapp  پنهان نمایید.
 • اگر نمی توانید یک آهنگ را بکشید و روی آن علامت آیکن iCloud هم وجود ندارد، پس مشکلی در رابطه با این آهنگ بخصوص وجود دارد. سریع ترین راه برای رفع این مشکل استفاده از iTunes برای همگام سازی مجدد موزیکتان است.
 • تمام آهنگ های شما بر روی ورژن های خاصی از iOS قابل حذف می باشد.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
5   آلبوم را حذف کنید. اگر می خواهید یک آلبوم کامل را حذف کنید، آلبوم مورد نظر را از منوی پایینی انتخاب کنید (ممکن است برای پیدا کردنش مجبور شوید روی «More…»  کلیک کنید). آلبومی را که می خواهید حذف شود، از راست به چپ بکشید تا دکمه «Delete» نمایان شود. بر روی Delete بزنید تا کل آلبوم حذف شود.
 • اگر در آلبومتان آهنگی باشد که بر روی iCloud قرار دارد، شما نمی توانید آن آلبوم را به طورکامل حذف کنید. اگر نمی توانید این آلبوم را بکشید، با این معنا است که تعدادی و یا همه آهنگ های این آلبوم در واقع روی وسیله شما جایگیری نشده اند.
 • آلبوم ها از تمام ورژن های iOS   نمی توانند حذف شوند. همه آهنگ های یک خواننده را حذف کنید.
6   همه آهنگ های یک خواننده را حذف کنید. خواننده مورد نظر را از منوی پایینی انتخاب کنید. خواننده ای را که برای حذف انتخاب کرده اید، از راست به چپ بکشید. این کار باعث می شود دکمه «Delete» نمایان شود. بر روی این دکمه بزنید تا تمام آهنگ های آن خواننده حذف شود.
 • شما نمی توانید خواننده ای را حذف کنید که آهنگش روی حساب iCloud قرار دارد اما دانلود شده نیست. هیچ نشانه ای از این امر بر روی منوی «Artist» وجود ندارد، بنابراین اگر نمی توانید نام خواننده را بکشید، بهتر است آهنگ هایی را که روی دستگاه شما دانلود نشده اند، چک کنید.
 • خواننده ها نمی توانند از تمام ورژن های iOS   حذف شوند.آهنگ های سمج را حذف کنید
7   آهنگ های سمج را حذف کنید. اگر آهنگ هایی وجود دارند که حذف نمی شوند یا نمی توانید بکشید، ایرادی ندارد. شما می توانید آنها را با حذف همه آهنگ ها حذف نمایید.
 • تنظیمات را باز کنید.
 • بر روی «General» بزنید.
 • «Usage» را انتخاب کنید.
 • بر روی «Manage Storage» در بخش «storage» کلیک کنید.
 • «Music» app را بزنید.
 • «Edit» را کلیک کنید.
 • بر روی دکمه حذف بزنید که بعد از «All Songs» ظاهر می شود.اگر هنوز مشکلی وجود دارد
8   اگر هنوز مشکلی وجود دارد، مجموعه اهنگ هایتان را با استفاده از iTunes مجدداً همگام سازی کنید. آیفون خود را با iTunes همگام سازی کنید و موزیک را روی گوشیتان مجدداً نصب نمایید بدین ترتیب احتمالاً مشکل حذف آهنگ ها رفع خواهد شد. 

روش 2 از 3: کل مجموعه موزیک خود را حذف کنید.

به کنترل پنل در تنظیمات بروید
1   به کنترل پنل در تنظیمات بروید. «General» و سپس «Usage» را انتخاب کنید.به کنترل پنل در تنظیمات بروید
2   بر روی «Music» کلیک کنید. شما یک گزینه «Edit» در گوشه بالا سمت راست خواهید دید. بر روی آن کلیک کنید و یک دکمه منفی قرمز رنگ در کنار «All Music» ظاهر خواهد شد.بر روی دکمه منفی کلیک کنید
3   بر روی دکمه منفی کلیک کنید. با این کار کل مجموعه آهنگ هایتان حذف خواهد شد.بر روی دکمه منفی کلیک کنید
4   اگر هنوز مشکلی وجود دارد، مجموعه آهنگ هایتان را با استفاده از iTunes همگام سازی کنید. آیفون خود را با iTunes همگام سازی کنید و موزیک را روی گوشیتان مجدداً نصب نمایید. بدین ترتیب، احتمالاً مشکل حذف آهنگ ها رفع خواهد شد. 

روش 3 از 3: آهنگ ها را با استفاده از iTunes و کامپیوترتان حذف کنید.

چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
1   iTunes Match»» را بر روی گوشی خود خاموش کنید. از تنظیمات app بر روی تلفن خود، «iTunes & App Store» یا «Music» را بزنید، سپس iTunes Match  را در حالت خاموش قرار دهید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
2   دانلود اتوماتیک را خاموش کنید. وقتی iCloud روی وسیله تان فعال است، معمولاً آیفونتان می تواند به طور خودکار خریدهایتان را دانلود کند. این گزینه را خاموش کنید. بدین طریق، آیفون قادر نخواهد بود موزیک ها را مجدداً دانلود کند.

 • Setting را انتخاب کنید.
 • بر روی «iTunes & App Store» بزنید.
 • «Music» را در «Automatic Downloads» به حالت خاموش در آورید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
3   iTunes را روی کامپیوترتان فعال کنید و Match را خاموش نمایید. از منوی Store، «Turn Off iTunes Match» را انتخاب کنید.
چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
4   آیفون خود را به کامپیوتر وصل کنید. چه از اتصال وایرلس استفاده کنید و چه با USB وصل شوید، فرقی ندارد.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
5   آیفون خود را از منوی ابزار ها انتخاب کنید. اگر به طور خودکار انتخاب نشد، بر روی تب «Summary» کلیک کنید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟

6   مطمئن شوید که همگام سازی تنظیماتتان درست است. جعبه ابزار «Manually manage music and videos» و «Sync only checked songs and videos»را در پایین تب «Summary» به حالت uncheck در آورید.
چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
7   بر روی تب Music بر بالای پنجره کلیک کنید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
8   بر روی کادر «Sync Music» کلید کنید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
9   «Entire music Library» را انتخاب کنید. بر روی Apply کلیک کنید. همه مجموعه موزیک هایتان همگام سازی خواهند شد. در درجه اول لازم است برای کمک به حذف هر ورودی موزیکی، این کار را انجام دهید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
10   «Selected playlists, artists, albums and genres»
را بعد از همگام سازی انتخاب کنید.چگونه از روی آیفون خود آهنگ را حذف کنیم؟
11   آنچه را می خواهید حذف کنید، به حالت uncheck  در آورید. همه خواننده ها، آلبوم ها و لیست های موسیقی را که نمی خواهید روی آیفونتان بمانند، به حالت uncheck در آورید. بر روی apply کلیلک کنید تا مجدداً همگام سازی شوند. اگر همه را uncheck کنید، هیچ موزیکی روی آیفونتان باقی نخواهد ماند.نکات
 

 • iTunes Match به شما اجازه می دهد تا کل فایل های موسیقتان را حفظ کنید و فضا برای ذخیره سازی برنامه ها، عکس ها و چیزهای دیگر در آیفون تان آزاد کنید.منبع: wikihow.com
ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
نازنین:
عالی بود واقعا عالی بود حرف نداشت :)
چهارشنبه 1 مهر 1394
+
0
-
0
ارسال
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3789
3.8/10 (تعداد آرا 10 نفر )
Share  

 


تبلیغ
نکته روز
افراد موفق بر راه حل ها تمرکز می کنند اما افراد متوسط به فردی که مشکل را ایجاد کرده است فکر می کنند. «برایان تریسی»
تبلیغ
مطالب محبوب
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

 
تبلیغ

تبلیغ

 
تبلیغ